Shqiponja nė Botė

Übersetzungen - Pėrkthime - Translations - Traductions - Traduēões


Kualifikimet e mia

Formimi im:


Pėrvojė gjashtėvjeēare si pėrkthyese me gojė dhe me shkrim

 

Referenca

 • Ushtria gjermane
 • Ushtria amerikane
 • UNMIK
 • Caritas
 • Eirene
 • Westdeutscher Rundfunk
 • Deutsche Welle
 • Klinika universitare Heidelberg
 • Shoqata pėr popuj tė rrezikuar
 • AGEF
 • International Rescue Committee
 • Universiteti Veror Prishtinė
 • Komiteti Ndėrkombėtar Olimpik
 • Ministria belge e Ekonomisė
 • Gjykata, burgu, policia
 • Agjenci pėrkthimi
 • etj.

Konferenca

 • Congrčs Européen d'Etudiants
  (Ličge)
 • European Workers' Conference
  (Berlin)
 • Church and Peace
  (Bienenberg)
 • Ditėt gjermano-shqiptare
  tė biznesit
  (Frankfurt/Wiesbaden)
 • Konferenca e investimeve
  nė Kosovė
  (Frankfurt)

 


Silke Liria Blumbach, Dipl.-Dolm., BDÜ
AL - DE - EN - FR - PT
Bulevardi "Vellezerit Frasheri", 72 (6) * PRIZREN * KOSOVA - UNMIK
Tel: +381 (0)29 30160 * Fax: +381 (0)29 30160 * Mobil: +377 (0)44 310986 / +49 (0)177 5999684
mailto:shqiponja@shqiponja.de